CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Bydgoszczy i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 15:40 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Robimy kompetentne usługi rolnicze tudzież zarządzamy obsługą domostw agrarnych.Na wszelkie przetwarzane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji ustalamy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w granicach frachtu postaci albo rzeczy pojazdami, które są zaobserwowane na obwodzie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi ewentualnie rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie importowanie zza krawędzi do Lokalny.
90739
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
3977
Użytkowników
901
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.