Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Sport

  Girya Fitness - sklep fitness OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 7, 2022 17:06 - Sport - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Lubisz trenować w domu, ale brakuje Ci odpowiedniego sprzętu? Chciałbyś zaopatrzyć się w przydatne artykuły, nie ponosząc przy tym zbyt wysokich kosztów? Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Girya Fitness.
Prowadzimy sprzedaż odważników kulowych o różnej wadze, między innymi kettlebells turniejowych oraz żeliwnych. Oprócz nich można zakupić u nas indyjskie clubbell, które są wykorzystywane w treningu ukierunkowanym na poprawę dynamiki i wytrzymałości. Posiadamy maczugi ważące od 2 do 20 kg. Kolejnym elementem oferty naszego sklepu fitness są mace, dostępne w wersji krótkiej oraz długiej. Trening z nimi poprawia zakres ruchu oraz mobilność. Ponadto dysponujemy workami bułgarskimi, które przydają się podczas treningów wytrzymałościowych, sprawnościowych i wydolnościowych.
Jesteśmy producentem sprzętu sportowego, dlatego możemy ręczyć za wysoką jakość wszystkich kupowanych u nas produktów. Zapraszamy do składania dużych zamówień, w przypadku których sami pokrywamy koszty związane z wysyłką zamówienia.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.