Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Pozostałe w dom i ogród

  Drzwiczki kominkowe na wymiar OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2022 21:02 - Pozostałe w dom i ogród - cała Polska
1.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Stojąca na doskonałym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był naprawdę usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta.

W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stawia na materiały wysokiej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na swojej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów świetnej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich zależy finalny efekt. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma troszczy się o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Z tego powodu proponuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.